Sprayidea 92 Multi - qëllim Spray ngjitëse - Kinë Dayang aerosol kimike
 • YouTube
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Sprayidea 92 multi - qëllim spray ngjitëse

Përshkrim i shkurtër:

·   FOB Çmimi: US $ 1 - 30 / Copë  

·   Min.urdhër Sasia: 1200 Copë / copë

·   Furnizimi Aftësia: 6000000-8000000 Copë / copë në muaj

·   Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

·   Port: Guangzhou apo Hongkong

·   Shërbimet Customized: Available

·   Termat pagesës: L / C, T / T


Detail Product

Produkt Tags

◆ mbulimi i madh

◆ dy lidhje të përkohshme dhe të përhershme në dispozicion

◆  Won’t bleed through and wrinkle, precise misty spray with long-lasting bonding

◆ fusha të mëdha kërkesë ideal për materiale të lehta të tilla si shkumë, letër, lëkurë, fletë plastike, pëlhurë, artizanale kornizë, akrilik dhe folës të tjerë, veçanërisht për fibër qelqi përforcuar produkteve plastike

detalet

madhësi 600 ml | 450 g
parfum erë të ulët
përdorim Multi-purpose, especially for light materials
lloj lidhje përhershëm | lidhja e përkohshme
mbulimi i madh 2 herë më të mëdha se sa të zakonshëm
shfaqje transparent Misty
Thahet te lidhjeje 30 deri në 60 sekonda
formulim No CFS
certifikatë SGS, ISO 9001
koha raft 24 muaj
paketë 24 kanaçe çdo kuti kartoni
20 ft enë GP 838 cartons
40 ft enë GP 1774 cartons
enë 40 ft HP 2064 cartons

drejtim   

i pastër

Pastroni sipërfaqen operacion, të mbajtur atë të pastër dhe të thatë, pa ndonjë vaj, njollat ​​dirt gjurmë

shkundur atë

Shkundur atë lart e poshtë për të arritur efektin më të mirë llak

llak

Evenly spray from up to down or left to the right side at a distance of 20 to 30 centimeters from the operation surface

Paste dhe mundi

After effect time, paste and beat the subtracts from inside to outside. It's best that continuous jobs after let it dry in 24 hours

Pastroni llak

Mos harroni të vënë kanaçe poshtë dhe llak për 1 deri 3 sekonda, ajo mund të shmangur hundë bllokuar dhe zgjasin jetën e ngjitës llak tuaj

 

FAQ

Q: Is it possible to buy one can for testing?

E shkakut, thjesht dërgoni hetim për ne, i gatshëm për të bashkëpunuar me ju

Q: Can you provide relevant product documents to us?

Yes, we can offer relevant documents of this product to you if it's required.

Q: Can you guarantee the safe delivery of the goods?

Sure, we are an experienced exporter, our products have been selling to India, Bangladesh, Thailand, America, Mexico, and Brazil successfully

Q: Do you offer OEM services?

Po, ne mund të ofrojmë shërbime OEM dhe për të mbrojtur të drejtën tuaj në tregun tuaj.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !