Sprayidea 88 Embroidery Spray ngjitëse - Kinë Dayang aerosol kimike
 • YouTube
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Sprayidea 88 Embroidery Spray ngjitëse

Përshkrim i shkurtër:

·   FOB Çmimi: US $ 1 - 10 / Copë  

·   Min.urdhër Sasia: 1200 Copë / copë

·   Furnizimi Aftësia: 6000000-8000000 Copë / copë në muaj

·   Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

·   Port: Guangzhou apo Hongkong

·   Shërbimet Customized: Available

·   Termat pagesës: L / C, T / T


Detail Product

Produkt Tags

◆ lloji SBS, No CFS, transparent spray mjegullt, erë e ulët

◆   Temporary bond, fast tack with wide coverage

◆ Koha e zgjatur operacioni lejon lidhje të përsëritur para tharje të plotë

◆ Ideal për aplikim industrinë qëndisje 

detalet

madhësi 600 ml | 390 G
parfum erë të ulët
përdorim Aplikimi industria e veshjeve
shfaqje transparent Misty
lloj lidhje lidhja e përkohshme
tipar ripozicionueshme
koha e lirë ngjitës 30 minuta
Thahet te lidhjeje 30 deri në 60 sekonda
formulim No CFS
certifikatë SGS, ISO - 9001
koha raft 24 muaj
paketë 24 kanaçe çdo kuti kartoni
20 ft enë GP 812 cartons
40 ft enë GP 1718 cartons
enë 40 ft HP 2000 cartons

drejtim

shkundur atë

Shkundur atë lart dhe poshtë për shumë herë për të arritur efektin më të mirë llak

llak

Evenly spray from up to down or left to the right side at a distance of 15 to 20 centimeters from the operation surface

Rregullo dhe paste

After 15 to 30 seconds, adjust the position of material if needed( within 30 minutes ), and then paste it on fabric

Pastroni llak

Mos harroni të vënë kanaçe poshtë dhe llak për 1 deri 3 sekonda, ose hundë të pastër me tretës të tjera, ajo mund të shmangur hundë bllokuar dhe zgjasin jetën e ngjitës llak tuaj

 

FAQ

Q: Is it possible to buy one can for testing?

E shkakut, thjesht dërgoni hetim për ne, i gatshëm për të bashkëpunuar me ju

Q: Can you provide relevant product documents to us?

Yes, we can offer relevant documents of this product to you if it's required.

Q: Can you guarantee the safe delivery of the goods?

Sure, we are an experienced exporter, our products have been selling to India, Bangladesh, Thailand, America, Mexico, and Brazil successfully

Q: Do you offer OEM services?

Po, ne mund të ofrojmë shërbime OEM dhe për të mbrojtur të drejtën tuaj në tregun tuaj.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !