Sprayidea 32 Sponge Spray ngjitëse - Kinë Dayang aerosol kimike
 • YouTube
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Sprayidea 32 sfungjer spray ngjitëse

Përshkrim i shkurtër:

·   FOB Çmimi: US $ 1 - 30 / Copë  

·   Min.urdhër Sasia: 1200 Copë / copë

·   Furnizimi Aftësia: 6000000-8000000 Copë / copë në muaj

·   Vendi i origjinës: Guangdong, China (Mainland)

·   Port: Guangzhou apo Hongkong

·   Shërbimet Customized: Available

·   Termat pagesës: L / C, T / T


Detail Product

Produkt Tags

◆ mbulimi i madh

◆ Quick thatë dhe lidhja me forcë të fortë

◆ erë Low, lloji SBS, ka CFS, web bardhë spray

◆  Ideal for bonding thermal insulation composite materials, sound insulation materials, rubber hose, plastic, foam material, paper, sponge, furniture factory, leather to fabric, tooling, footwear permanently

◆  Specially designed for furniture upholstery industry

detalet

madhësi 600 ml | 450 g
parfum erë të ulët
përdorim Sidomos për materialet shkumë
lloj lidhje lidhja e përhershme
shfaqje White web spray
mbulim 8 deri në 10 en / mund
Thahet te lidhjeje 30 deri në 60 sekonda
formulim No CFS
certifikatë  SGS, ISO-9001
koha raft 24 muaj
paketë 24 kanaçe çdo kuti kartoni
20 ft enë GP 838 cartons
40 ft enë GP 1774 cartons
enë 40 ft HP 2064 cartons

 

drejtim   

i pastër

Pastroni sipërfaqen operacion, të mbajtur atë të pastër dhe të thatë, pa ndonjë vaj, njollat ​​dirt gjurmë

shkundur atë

Shkundur atë lart e poshtë për të arritur efektin më të mirë llak

llak

Në mënyrë të barabartë llak nga lart poshtë, ose e majta në të djathtë në një distancë prej 20 deri në 30 centimetra nga sipërfaqja operacionit

Paste dhe mundi

Pas kohe efekt, paste dhe mundi zbret nga brenda jashtë. Saj më të mirë se vendet e punës të vazhdueshme pas le të thatë në 24 orë

Pastroni llak

Mos harroni të vënë kanaçe poshtë dhe llak për 1 deri 3 sekonda, ajo mund të shmangur hundë bllokuar dhe zgjasin jetën e ngjitës llak tuaj

 

FAQ

Q: Is it possible to buy one can for testing?

Of cause, just send an inquiry to us, glad to cooperate with you

Q: Can you provide relevant product documents to us?

Yes, we can offer relevant documents of this product to you if it's required.

Q: Can you guarantee the safe delivery of the goods?

Sure, we are an experienced exporter, our products have been selling to India, Bangladesh, Thailand, America, Mexico, and Brazil successfully

Q: Do you offer OEM services?

Po, ne mund të ofrojmë shërbime OEM dhe për të mbrojtur të drejtën tuaj në tregun tuaj.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !