• YouTube
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Rreth nesh

Sprayidea

Shtabi në Dongguan, Kinë. Sprayidea ka prodhuar produkte të avancuara aerosol në ndërtimin e dekorimit, Detare automotive & avionit, reklamat në natyrë, vepra artizanale industri. i plotë i tregtisë qepje produkt aerosol linjën e saj (Sprayidea ngjitëse spray qëndisje, lifters spot, lubrifikantë qepje etj) fiton reagime të mira nga konsumatorët në të gjithë botën.

Teknologji Dongguan Dayang Aerosol Chemical Co, Ltd

Markë Sprayidea është një markë e regjistruar e Dongguan Dayang aerosol Kimike Teknike. Co., Ltd. Si chemicalenterprise i parë kinez me R pavarur & D Departamentit, Dayang e produkteve aerosol përdorur gjerësisht në industrinë e veshjeve, të energjisë së erës, prodhim jahteve, moulds metalike, gome, plastike, ndërtimin e stolisje, reklamat në natyrë, pune druri, kujdesin e makinave, shtypje, në shtëpi të përditshme orendi etj industritë nga viti 2000 dhe ka qenë i besuar nga klientët nga vende të ndryshme. 

Features Core

- Përvoja Rich

Përvoja 18 vjet historike në fushën profesionale.

- Shkalla e prodhimit

120000 metra katrore sipërfaqe ndërtimi, prodhimi vjetor mbi 70 milion shishe

- Mbështetja profesionale teknologji

Ofrojnë produkt profesionale dhe shërbim OEM nga teknologjisë me përvojë. profesorët

 - aftësi Innovation

Angazhuar për të sjellë jetë të shëndetshme dhe të gjallë për klientët dhe të përpiqen për të inovacionitWhatsApp Online Chat !