• YouTube
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • Prodhuesi kryesor

  Prodhuesi kryesor

  Një nga prodhuesit kryesorë për produkte aerosol që nga viti 2000, bimë mbulon 120.000 metra katrore, të sigurojë kënaqur një - shërbim të ndaluar për ju.
 • Teknologji e avancuar

  Teknologji e avancuar

  R Independent & departamenti D, duke siguruar mbështetje të besueshëm për shërbimet OEM dhe inovacionit produktit të ri
 • Sales profesionale Ekipi

  Sales profesionale Ekipi

  Professional shet mbështetje ofrojnë ekip profesional dhe asistent për agjentin tonë, shpërndarësit dhe përdoruesit fundorë.

Rreth nesh

Dongguan Dayang Aerosol Teknologji Kimike Co, Ltd, u themelua në vitin 2000, si e madhe e produkteve kimike aerosol furnizues në Azi. Bazuar në filozofinë e "Bëni themelet me karakter, të hedhura markë me integritet", Dayang ka qenë gjithmonë kushtonte për të siguruar klientët me kursimit të energjisë, mjedis miqësor, të shëndetshëm dhe të produkteve të përshtatshëm, si dhe një shërbim të ndaluar. Me pavarur profesorë teknologjisë R & D ekip dhe 120.000 metra katrore bimë, Dayang kanë zhvilluar linjë produktesh të cilësisë premium nga ngjitëse llak qëndisje, lifters Vend, removers me ngjitës industria llak, vajosje dhe etj Ndërkohë, prodhimi vjetor mbi 70 milion shishe.


WhatsApp Online Chat !