• Youtube
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

Sprayidea

Седиште во Dongguan, Кина. Sprayidea има произведено напредни спрејови во градењето на декорација, автомобилската морски и авиони, надворешно рекламирање, занаети индустрии. Неговата целосна шиење трговија аеросол производ линија (Sprayidea везови спреј лепило, на самото место лифтери, конец за шиење мазива и сл) добива добар фидбек од клиентите во целиот свет.

Dongguan Dayang аеросоли Хемиска технологија копродукции, ООД

Брендот Sprayidea е еден од регистриран заштитен знак на Dongguan Dayang аеросоли Хемиски Техника. Копродукции, ООД. Како првиот кинески chemicalenterprise со независна R & D оддел, Dayang ОК спрејови широко се користи во текстилната индустрија, енергијата на ветерот, јахта производство, метални калапи, гума, пластика, градењето на декорација, надворешно рекламирање, дрво работа, автомобил нега, печатење, дневни дома мебел и др индустрии од 2000 година и од страна на клиенти од различни земји се верува. 

основни карактеристики

- Богато искуство

18 години историско искуство во професионална област.

- Производство скала

120000 квадратни метри, изградба на површина, годишното производство на повеќе од 70 милиони шишиња

- Професионална поддршка технологија

Обезбедување на професионален производ и OEM услуга од страна на искусни технологија. професори

 - способност за иновации

Посветена да се донесе здрава и шарени живот на клиенти и се стремиме за иновацииWhatsApp Online Chat !