• Youtube
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • водечките производителот

  водечките производителот

  Еден од водечките производителот за спрејови од 2000 година, фабриката ги опфаќа 120.000 квадратни метри, да обезбеди задоволни еден - стоп услуга за вас.
 • Напредна технологија

  Напредна технологија

  Независна R & D оддел, обезбедување на сигурен поддршка за OEM услуги и нов производ иновации
 • Професионален тим за продажба

  Професионален тим за продажба

  Професионална продава тим нудиме професионална поддршка и асистент на нашите агенти, дистрибутери и крајните корисници.

за нас

Dongguan Dayang аеросоли Хемиска технологија копродукции, Ltd е основана во 2000 година, како најголем аеросол хемиски производи снабдувач во Азија. Врз основа на филозофијата на "Направи основа со карактер, фрлија бренд со интегритет", Dayang отсекогаш биле посветуваат да обезбеди клиенти со заштеда на енергија, еколошки, здрава и удобен производи, како и едно услуга. Со независни професори технологија R & D тим и 120.000 квадратни метри фабрика, Dayang имаат развиено со врвен квалитет на производот линија од лепила везови спреј, на самото место лифтери, отстранувачи на индустријата спреј лепило, подмачкување и др Во ​​меѓувреме, на годишното производство на повеќе од 70 милиони шишиња.


WhatsApp Online Chat !